PGGSLAVECILOGO

GORNJI SLAVEČI

PGD GORNJI SLAVEČI

RAZPISUJE

gasilsko tekmovanje članic in članov za 9. POKAL »KAMENE GRABE«.

Tekmovanje bo v soboto, 14. julija 2018 ob 19.00 urina športno rekreacijskem centru »Slavček« na Gornji Slavečih.

Tekmovalne discipline:

• vaja z MB (suha izvedba, knjižica GZS GŠTD 2013, stran 112)
  • met torbice v začrtani krog (štirje tekmovalci)

Dodatne točke na leta se ne obračunavajo.

Nagrade:

• za prva tri mesta v ženski in prvih šest mest v moški konkurenci bodo podeljeni pokali v trajno last
  • vse desetine prejmejo priznanja za sodelovanje
  • prehodni pokal

Prijave:

Prijave lahko pošljete na el. naslov krpic.damir@gmail.com ali gslaveci112@gmail.com in na tel. št. 031 448 381 (Damir Krpič) ali na 031 311 161 (poveljnik PGD Gornji Slaveči Alojz Krpič). Ekipe se lahko prijavijo tudi na samem tekmovanju do 22.00 ure.

Vabljeni!

Predsednik PGD Gornji Slaveči                                                                                                                                           Poveljnik  PGD Gornji Slaveči

Slavko Kous                                                                                                                                                                             Alojz Krpič

Slavko Kous l.r.                                                                                                                                                                   Alojz Krpič l.r.