lokalne_baner_opt

Lokalne volitve 2018

Spoštovani, na tem mestu bodo objavljene vse informacije, ki so potrebne za LOKALNE VOLITVE 2018. Morebitne dodatne informacije so vam dosegljive na naslednjih straneh: Ministrstvo za lokalno samoupravo in na Državna volilna komisija.


ROKOVNIK


IMENOVANJE V VOLILNI ODBOR

SOb_Kuzma_S18090412220


POSTOPEK KANDIDIRANJA IN INSTRUKTIVNI OBRAZCI IN UGOTOVITVENI SKLEP OVK IN POVK

SOb_Kuzma_S18090514480

 

SOb_Kuzma_S18090413550


POGOJI PRIDOBITEV PLAKATNIH MEST

Sklep o pogojih za pridobitev pravice do uporabe plakatnih mest v Občini Kuzma si lahko prenesete na naslednji povezavi: –> SKLEP O POGOJIH ZA PRIDOBITEV PRAVICE DO UPORABE PLAKATNIH MEST V OBČINI KUZMA – 2018

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close