Organi in organizacije

organigram_leto_2016_2

OBČINSKI SVET:

  1. Benko Jožef, Kuzma 50, 9263 Kuzma
  2. Šafer Drago, Kuzma 33, 9263 Kuzma
  3. Žohar Patricij, Matjaševci 51a, 9263 Kuzma
  4. Lovenjak Drago, Gornji Slaveči 39, 9263 Kuzma
  5. Krpič Slavko, Gornji Slaveči 52, 9263 Kuzma
  6. Elizabeta Čerpnjak Markoč, Dolič 42a, 9263 Kuzma
  7. Sonja Pelcar, Dolič 151, 9263 Kuzma
  8. Andrejek Zdenka, Trdkova 76, 9263 Kuzma
  9. Cener Evgen, Dolič 69, 9263 Kuzma (pripadnik romske skupnosti)

Za ogled zapisnikov s sej občinskega sveta Občine Kuzma, pobrskajte po strani navzdol.

obcinski_svet

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA:

  1. Drago Šafer, Kuzma 33
  2. Patricij Žohar, Matjaševci 51a
  3. Slavko Krpič, Gornji Slaveči 52

 NADZORNI ODBOR:

  1. Darko Tivold, Dolič 95b
  2. Drago Zrim, Kuzma 54a
  3. Rajko Kous, Gornji Slaveči 46

ODBOR ZA GOSPODARSTVO:

  1. Patricij Žohar, Matjaševci 51a
  2. Zdenka Andrejek, Trdkova 76
  3. Jožef Benko, Kuzma 50
  4. Drago Lovenjak, Gornji Slaveči 39
  5. Elizabeta Čerpnjak Markoč, Dolič 42a

ODBOR ZA KMETIJSTVO

  1. Slavko Krpič, Gornji Slaveči 52
  2. Patricij Žohar, Matjaševci 51a
  3. Sonja Pelcar, Dolič 151
  4. Jožef Rogan, Trdkova 17
  5. Franc Zavec, Gornji Slaveči 67

ODBOR ZA NEGOSPODARSTVO IN KOORDINACIJO AKTIVNOSTI JAVNEGA ZNAČAJA

  1. Drago Šafer, Kuzma 33
  2. Sonja Pelcar, Dolič 151
  3. Zdenka Andrejek, Trdkova 76
  4. Marina Ropoša, Dolič 6
  5. Alenka Urbančič, Gornji Slaveči 86
  6. Erika Klement Bokan, Matjaševci 42
  7. Marija Bunderla, Kuzma 19b

SVET ZA PREVENTIVO IN VZGOJO V CESTNEM PROMETU

  1. Jožef Benko, Kuzma 50
  2. Miran Andrejek, Trdkova 24
  3. Stanislav Žampar, Trdkova 3

SVET ZA VARSTVO NAJEMNIKOV STANOVANJ

  1. Drago Šafer, Kuzma 33
  2. Drago Lovenjak, Gornji Slaveči 39
  3. Evgen Cener, Dolič 69

SVET ZA VARSTVO UPORABNIKOV JAVNIH DOBRIN

  1. Zdenka Andrejek, Trdkova 76
  2. Jožef Benko, Kuzma 50
  3. Sonja Pelcar, Dolič 151

KOMISIJA PO ZAKONU O NEZDRUŽLJIVOSTI OPRAVLJANJA JAVNE FUNKCIJE S PRIDOBITNO DEJAVNOSTJO

  1. Igor Pelcar, Dolič 151
  2. Katja Krpič, Gornji Slaveči 78
  3. Katja Matiš, Matjaševci 48

POSEBNO DELOVNO TELO ZA SPREMLJANJE POLOŽAJA ROMSKE SKUPNOSTI V OBČINI KUZMA

  1. Emil Horvat, Kuzma 66
  2. Evgen Cener, Dolič 69
  3. Sonja Pelcar, Dolič 151
  4. Slavko Krpič, Gornji Slaveči 52
  5. Sašo Cener, Gornji Slaveči 75
  6. Jožef Benko, Kuzma 50

ODBOR ZA RAZPOLAGANJE S SREDSTVI POŽARNEGA SKLADA

  1. Alojz Krpič, Gornji Slaveči 78
  2. Rudolf Zrim, Gornji Slaveči 117
  3. Danijel Huber, Trdkova 56
  4. Patricij Žohar, Matjaševci 51a
  5. Goran Horvat, Matjaševci 25

UREDNIŠKI ODBOR ZA IZDAJO OBČINSKEGA GLASILA NAŠE NOVINE

  1. Emilija Car, Kuzma 19b, odgovorna urednica
  2. Damir Sijanta, Gornji Slaveči 6a, pomočnik odgovorne urednice
  3. Marija Bunderla, Kuzma 19b, član
  4. Merka Zrim, Kuzma 40, član

Sklepe o imenovanju v posamezne komisije najdete tukaj Sklepi_o_imenovanju_2016.