koruza

Ocenjevanje škode- SUŠA 2017

Spoštovani, dne 14.08.2017 je IZPOSTAVA URSZR MURSKA SOBOTA, izdala sklep o ocenjevanju škode v tekoči kmetijski proizvodnji zaradi posledic suše v letu 2017:

Na podlagi izdelane predhodne ocene škode v tekoči kmetijski proizvodnji, priznanih kultur ter kriterijev regijske komisije se prične z zbiranjem vlog oškodovancev, ki so utrpeli škodo zaradi posledic suše 2017 na prizadetih območjih katastrskih občin in najbolj prizadetih kulturah (koruza, olje buče, pozni krompir,…)

Zbiranje vlog poteka na obrazcu 2 (dobite ga v sprejemni pisarni občine Kuzma, Kuzma 60c, ter spodaj v PRILOGI!!!).

Obrazec morate vložiti najpozneje do srede 30.08.2017 na sedež občine Kuzma, Kuzma 60c, kjer bo potrjen s datumom prejema.

Vse dodatne informacije so vam tudi na voljo na telefonsko številko 02 5558014 (Simona Čurman) ali na e-mail: simona.curman@obcina-kuzma.si .

 

Seznam predhodne ocene poškodovanosti kultur:

kulture_seznam_2017

 

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close