ANINA ZVEZDICA 2017

Pomagajmo odprtih src, pridružimo se Anini zvezdici!

V prostorih nekdanje NLB banke pri Gradu na Goričkem izvajamo dobrodelno božično akcijo Anina zvezdica. Za pomurske družine iz socialno šibkejšega okolja zbiramo hrano z dolgim rokom ( sol, sladkor, mleko, moka, sladkarije, ..) in izdelke za osebno higieno ( mila, šamponi, pleničke, pralni prašek, zobne paste, zobne ščetke, ..). Akcija bo potekala v mesecu decembru po sledeč urniku:

• 15.12.2017 (petek)  od 16-18 ure
  • 16.12.2017 (sobota) od 9-12 ure