ANINA ZVEZDICA 2017

Pomagajmo odprtih src, pridružimo se Anini zvezdici!

V prostorih nekdanje NLB banke pri Gradu na Goričkem izvajamo dobrodelno božično akcijo Anina zvezdica. Za pomurske družine iz socialno šibkejšega okolja zbiramo hrano z dolgim rokom ( sol, sladkor, mleko, moka, sladkarije, ..) in izdelke za osebno higieno ( mila, šamponi, pleničke, pralni prašek, zobne paste, zobne ščetke, ..). Akcija bo potekala v mesecu decembru po sledeč urniku:

  • 15.12.2017 (petek)  od 16-18 ure
  • 16.12.2017 (sobota) od 9-12 ure
  • 17.12.2017 (nedeljo) od 9-12 ure

kontakt: lana.lazarevic28@gmail.com in amadea.gomboc@gmail.com

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close