Obcina-Kuzma_6cut

Poziv zbiranje kandidatov za člane volilnih odborov-Izvedba ponovnega glasovanja na zakonodajnem referendumu-II.tir

Spoštovani, v prilogi si lahko ogledate poziv, ki ga je poslala 8. volina enota Okrajna volilna komisija, 4. volilnega okraja, Kardoševa 2, 9000 Murska Sobota. POZIVAMO VSE ZAINTERESIRANE OBČANE, KI ŽELIJO BITI ČLAN V ODBORIH da izpolnijo SOGLASJE, ki je v prilogi in sicer najpozneje do PETKA 13.04.2018 DO 12.00 URE.

Hvala za razumevanje

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close