WP_20150518_17_20_51_Pro1

Sofinanciranje vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav 2017

Spoštovani, v spodnji priponki si lahko ogledale razpis, razpisno dokumentacijo in seznam malih komunalnih čistilnih naprav, ki so sofinancirani iz tega razpisa. Za dodatne informacije smo vam tudi na voljo na tel. št. 02 5558 017-Danilo Zrim (danilo.zrim@obcina-kuzma.si) ali 02 5558 014-Simona Čurman(simona.curman@obcina-kuzma.si).

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več informacij

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close