hrvace01

Vabilo društvom, organizacijam, podjetjem, občankam in občanom

Spoštovani, odpira se nova pot iskanja novih poslovnih in prijateljskih stikov, v ta namen vabimo vse zainteresirane, ki bi želeli z nami skupaj potovati na praznik pobratene občine Hrvaci, da nam to sporočite najkasneje do petka 08.09.2017 do 14.00 ure na info@obcina-kuzma.si, danilo.zrim@obcina-kuzma.si ali telefonsko na 02 5558014 ali 02 5558015.

Potovanje bo potekalo od petka 15.09.2017 (predvidoma v zgodnjih jutranjih urah) do nedelje 17.09.2017 (vrnitev predvidoma popoldne).Vse zainteresirane prosimo, da se čimprej prijavijo. Bivanje in ceno potovanje je odvisno od števila prijavljenih in bo objavljeno naknadno- cena celotnega potovanja znaša 80 EUR in vključuje prenočitev z zajtrkom, ter avtobusni prevoz!

Prosimo, da nemudoma posredujete to obvestilo svojim članom, zaposlenim ter ostalim.

Župan občine Kuzma

Jožef Škalič