defiaedplus

Vabilo na predavanje o oživljanju in uporabi defibrilatorja

dzopr

Spoštovane občanke in občani občine Kuzma

Vabilo na predavanje o oživljanju in uporabi defibrilatorja (AED) ter prikaz postopkov njegove uporabe

v ponedeljek, 13. novembra 2017 ob 13.30 uri,
v prostorih Doma starejših občanov, Kuzma 60/i

Predstavitev bo na pobudo Društva za osteoporozo Pomurja-Radenci, izvedla diplomirana medicinska sestra Zdravstvenega doma
Gornja Radgona

Avtomatski eksterni defibrilator (AED) je prenosna elektronska naprava, ki lahko zazna zastoj srca pri človeku in s pomočjo električnega sunka srce ponovno zažene ter s tem REŠI ŽIVLJENJE.

Na območju Občine Kuzma je že nameščen en defibrilator.

V skupini lahko sodeluje 15-20 slušateljev. Prosim, svojo udeležbo prijavite na telefon 031 822 728.

Lep pozdrav.

Silva Marinkovič